Proč odebírat Newslettery?

Baví mě dobré newslettery, obsahové podnikání a ekonomika tvůrců. Proto se každý měsíc ptám expertů, newsletteristů a dalších tvůrců na jejich strategie. Taky se přehrabuju v hromadě zdrojů z různých koutů internetu a hledám příběhy, nápady a tipy, které můžete využít ve svých tvůrčích projektech – od newsletterů přes podcasty až po youtubové kanály.

V Newsletterech každý měsíc najdete:
💯
Rady od expertů, newsletteristů a tvůrců
💡 Nápady pro vylepšení newsletterů
📚 Pečlivě vybrané čtení, které vás posune dál
🛠️ Tipy na fajn nástroje
📈 Strategie pro získávání nových odběratelů
🔥 Přehled trendů v ekonomice tvůrců

Přihlaste se a už nic neprošvihnete. Každé nové vydání najdete v e-mailu.

Kdo to píše?

Já, Martin Kavka. Pracoval jsem jako novinář, teď pokračuju jako firemní novinář a nadšený newsletterista. Někdy v mezičase jsem rozjel on-line slovník slangu a nových slov Čeština 2.0, napsal knihu Hacknutá čeština a natočil stejnojmenný seriál na Streamu. Spolu se ženou a dětmi si hraju v rodinném deskovkářství 4 Kavky. Založil jsem katalog obsahových newsletterů Blogletter.

Kromě toho, že píšu, taky veřejně vystupuju – nejčastěji mluvím o češtině (nejen 2.0) nebo newsletterech a ekonomice tvůrců.


People

Martin Kavka
Založil jsem on-line slovník slangových a nových slov Čeština 2.0, s ženou a dětmi si hraju v rodinném deskovkářství 4 Kavky a baví mě obsahové newslettery a sílící ekonomika tvůrců.